Kim jesteśmy?

Skaltrak S.C. Import Export to rodzinna firma założona przez Marię Wiśniewską oraz Józefa Rudnickiego w 1989 roku w południowej części Polski. W początkowej fazie działalności firma specjalizowała się w cięciu bloków granitowych oraz polerowaniu płyt granitowych. W trakcie rozwoju działalności firma zaczęła produkować nagrobki granitowe na rynek lokalny. Nasze pierwsze wyroby do dziś można spotkać na terenie Dzierżoniowa, Bielawy, Niemczy czy Piławy Górnej.
W roku 1999 firma zaczęła specjalizować się w produkcji parapetów, schodów oraz blatów granitowych, co pozwoliło otworzyć się na zupełnie nowego klienta detalicznego. Z biegiem lat firma nabrała doświadczenia w wykonywaniu indywidualnych zamówień na różnego rodzaju asortyment granitowy w tym nagrobki granitowe, które były wizytówką firmy.
Wstąpienie Polski do Unii Europejskiej otworzyło przed Skaltrak S.C. nowe perspektywy oraz możliwość zaistnienia na rynkach zachodnich.
Nasze nieszablonowe wzory oraz dbałość o najdrobniejsze detale zaowocowały współpracą z potentatami w branży kamieniarskiej w Niemczech oraz Austii.
W latach kolejnych firma planuje otworzyć się na nowe rynki oraz rozwinąć swoje portfolio.
Aby zapoznać się z obecną ofertą zapraszamy do działu Oferta.

DLACZEGO WARTO NAM ZAUFAĆ?

Działamy na rynku nieprzerwanie od 1989 roku.
Od tamtej pory zaufało nam wiele osób, a nasze produkty zyskały uznanie poza granicami kraju.